Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

po prostu nieruchomości

Sudecka 96 Wrocław

Mapa

508 247...

508 247 921

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

Nowoczesne podejście do nieruchomości.

Nasza oferta opiera się na maksymalnym uproszczeniu usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Do minimum ograniczamy Państwa zaangażowanie w proces sprzedaży, bądź zakupu nieruchomości.

Dzięki temu, oszczędzają Państwo czas potrzebny na promocję nieruchomości i odbywanie prezentacji, a także zdejmują z siebie stres i odpowiedzialność pojawiające się w procesie negocjacji, kompletowania dokumentów i organizacji umowy.

Zajmiemy się Państwa nieruchomością. Tak po prostu.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

10

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia po prostu nieruchomości

Filtruj

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

Michał Pruciak

Michał Pruciak

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż bezczynszowe, 3-pokojowe mieszkanie w Radwanicach, przy ul. 1-go Maja, w budynku z lat 50...

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

Michał Pruciak

Michał Pruciak

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż duże 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem przy ul. Mościckiego na Brochowie. Kamienica po...

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł29,30 m² 21 502 zł/m²

Alicja Denik

Alicja Denik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Przedstawiam ofertę funkcjonalnej kawalerki mieszczącej się w zadbanej kamienicy przy samym Rynku. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont...

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł53,08 m² 14 977,39 zł/m²

Michał Pruciak

Michał Pruciak

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem na osiedlu dewelopera Temar przy ul. Kleczkowskiej na...

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł27,67 m² 17 636,43 zł/m²

Karol Łuczyński

Karol Łuczyński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna wyłącznie w moim biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Kaszubskiej 10 we Wrocławiu....

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł12 089 m² 33 zł/m²

Karol Łuczyński

Karol Łuczyński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 2 działki budowlane, które znajdują się w miejscowości Rzeszówek. Działki są objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 252,80 m² 2 793,74 zł/m²

Paweł Skupień

Paweł Skupień

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 090 m²

Oferta na wyłączność. Tzw gotowiec Inwestycyjny. Oferuję na sprzedaż dwa dwupiętrowe ( parter + dwa piętra) budynki z mieszkaniami...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 551,98 zł/m²

Michał Pruciak

Michał Pruciak

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł93,72 m² 8 323 zł/m²

Michał Pruciak

Michał Pruciak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedsprzedaż. Promocyjne ceny na pierwsze 3 domy. Na sprzedaż domy...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29,30 m² 85,32 zł/m²

Alicja Denik

Alicja Denik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalnie zaprojektowana przez architekta kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą oraz dzienną w samym centrum przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł93,72 m² 7 682,46 zł/m²

Michał Pruciak

Michał Pruciak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30,50 m² 68,85 zł/m²

Alicja Denik

Alicja Denik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem odświeżona kawalerka z widokiem na ogródki działkowe. Nowe budownictwo (2000 r.) przy ul. Bolesława Prusa, ołbin. Miejsca postojowe dla...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł83,16 m² 6 914,38 zł/m²

Karol Łuczyński

Karol Łuczyński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowy, dom w zabudowie szeregowej, dwulokalowej w Środzie Śląskiej. Jest to nowa inwestycja składająca się z kilkunastu...

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł3 567 m² 105,13 zł/m²

Alicja Denik

Alicja Denik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 2 działki objęte mpzp we wsi Jaźwiny, gm. Trzebnica. Piękna położone w otoczeniu lasów, w okolicy nowa, pojedyncza zabudowa...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 552 zł/m²

Michał Pruciak

Michał Pruciak

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 552 zł/m²

Michał Pruciak

Michał Pruciak

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,54 m² 9 991,41 zł/m²

Michał Pruciak

Michał Pruciak

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

For english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z największym w budynku 80-metrowym tarasem. Świeżo oddana...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł93,72 m² 7 896 zł/m²

Michał Pruciak

Michał Pruciak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł156 m² 8 012,82 zł/m²

Karol Łuczyński

Karol Łuczyński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż ciekawy, dom w zabudowie szeregowej z bardzo dużym poddaszem użytkowym, położony przy ul. Ryskiej na Zakrzowie. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 589 m² 52,30 zł/m²

Karol Łuczyński

Karol Łuczyński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, które znajdują się w miejscowości Rzeszówek. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29,30 m² 85 zł/m²

Alicja Denik

Alicja Denik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł126,85 m² 5 510,45 zł/m²

Alicja Denik

Alicja Denik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym osiedlu w dzielnicy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł119,16 m² 4 859,01 zł/m²

Karol Łuczyński

Karol Łuczyński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł93,72 m² 7 682,46 zł/m²

Karol Łuczyński

Karol Łuczyński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedsprzedaż! promocja! Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Wilkszynie, 200m od Lasu. Atuty inwestycji: bardzo funkcjonalny układ -...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł125,30 m² 3 982,44 zł/m²

Karol Łuczyński

Karol Łuczyński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż ciekawe, bardzo duże mieszkanie o powierzchni 125 m2, znajdujące się w Bielawie przy ul. Ostroszowickiej. Nieruchomość znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł107,80 m² 6 215,21 zł/m²

Alicja Denik

Alicja Denik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Krzeczynie gm. Oleśnica....

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł26,40 m² 15 909 zł/m²

Alicja Denik

Alicja Denik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę ustawnej kawalerki z oddzielną kuchnią i dużym balkonem, położonej przy ul. Złotoryjskiej we Wrocławiu. Mieszkanie:...

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł37,50 m² 16 000 zł/m²

Michał Pruciak

Michał Pruciak

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem na osiedlu dewelopera Robyg przy ul. Drabika na wrocławskim...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij